21
جولای

طرح علمی پژوهشی رویش برگزار شد

برندگان طرح علمي پژوهشي رویش که به همت دفتر بهبود کیفیت و سفير مهرباني فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) در بین سفیران مهربانی فرودگاه برگزار شده بود، مشخص شد.

این طرح جهت ترویج روحیه تحقیق و پژوهش و ارتقای سطح علمی تیم سفیر مهربانی برگزار شد و با معرفی برترین مقاله به کار خود پایان داد.

مرتضی برزکار، مدیر دفتر بهبود کیفیت و سفير مهرباني شهر فرودگاهی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) (IKACNews) اظهار داشت : طرح علمي پژوهشي رویش در 3 محور تعامل موثر با مسافر، بهبود عملکرد کیفیت سفیر مهربانی و بهبود کیفیت فرودگاهی برگزار شده است.

وی افزود: در مرحله اول این مسابقه 12 طرح ارائه داده شده بود که پس از بررسی در دبیرخانه، 7 طرح مورد قبول واقع شد.

وی ادامه داد: از این 7 طرح، 3 طرح به عنوان طرح های برتر، رتبه های اول تا سوم را کسب کردند و تیم داوری متشکل از مدیران شهر فرودگاهی، طرح فرودگاه هوشمند از خانم نوابی را پس از بررسی های کارشناسی، به عنوان رتبه اول معرفی کردند.

گفتنی است، سفیران مهربانی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) گروهی از جوانان علاقه مند، آموزش دیده و مسلط به حداقل يك زبان بین المللی هستند که به منظور ارتقای رضایتمندی مسافران، علاوه بر پاسخگویی به سوالات، آماده شنیدن مشکلات مسافران در خصوص فرایند های درون ترمینال هستند.